Pisemo Price...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na nasem forumu mozete postavljati vase price: fantasticne, ljubavne, krimi... Sve je dobrodoslo!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Slepa od ljubavi

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Slepa od ljubavi  Empty Slepa od ljubavi Sub Nov 03, 2012 8:18 am

Hermiona Potter

Hermiona Potter
Novajlija
Novajlija

Uvod:
Za razliku od vecine ljudi koje poznajem,nisam pogresno vaspitana.To je sad izvesno.Upijala sam sve cemu su me roditelji ucili verujuci u to da je jedini smisao zivota upoznato srodnu dusu.Njihov odnos bio je upravo takav,o tome se sanjari i masta,zato se snimaju filmovi i pisu romani.Nista manje od toga nije mi bilo prihvatljivo i nicemu manjem se nisam nadala.
U ranoj mladosti eskivirala sam mnoge mladice prepoznajuci na vreme da da nismo na ''istoj talasnoj duzini'' i,zahvaljujuci tome,izbegla sam razocarenja.Osim toga,nisam s njima gubila vreme,a ono mi je bilo potrebno za pametnije stvari: za postizanje dobrih ocena u skoli, a kasnije i na fakultetu. Tek kada sam dobila diplomu DIF-a,upustila sam se u ''prepoznavanje'' nekoga slicnog sebi. Nisam blenula u svakog muskarca koga sam upoznala i koji mi se cinio simpaticnim, ali nisam bas ni dozvoljavala da mi neko interesantan pobegne iz vidokruga. Takav slucaj bio je sa Gordanom. A njegova prednost bila je u tome sto je razmisljao na slican nacin kao ja i nije dozvoljavao da mu ljubav na prvi pogled isklizne.Jednostavno,prepoznali mo se u mnostvu bezlicnih ljudi i, ne odvajajuci pogled jedno od drugog, zapoceli smo nasu pricu. Kada smo se prvi put poljubili, znala sam da je on taj pravi. Znao je i on.
Very Happy

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu